Ukupno: 319545

Oproštajna zabava od naše generacije četvrtaša (4.a)
Autor: S. Mandica Starčević, 19. 5. 2014.

Kako se polako bliži kraj školske godine, učiteljice 4.a razreda su s velikim uzbuđenjem organizirale zabavu za svoju 1. generaciju učenika KOŠ-a. Zamisao su podržali i roditelji te se s zadovoljstvom pridružili našoj zabavi.

Zabava je organizirana u poslijepodnevnim satima, 18.5.2014.g., na Happy horse farmi u Dubravi. Oko 17 sati su pristizala vesela djeca i njihovi roditelji. Učenici su se odmah razigrali, jahali konje, igrali igre na travi… Za to vrijeme, zahvaljujući vrijednim tatama, zamirisao je roštilj te okupio društvo za stol. Kao što inače biva na zabavama malo se jelo, družilo, veselilo, pjevalo… Dodatno iznenađenje je bila torta koju su učiteljice pripremile svojim učenicima. Naravno, plava torta u obliku broja četiri za naše četvrtaše. Otpjevali smo himnu škole, otpuhali svijeće i zasladili divan dan. Vrijeme je brzo prošlo i stigla je večer.

Učiteljice 4.a razreda se zahvaljuju i ovim putem ponajprije učenicima. Djeco, ponosne smo na vas! Zahvaljujemo roditeljima na podršci i odličnom raspoloženju; mamama na slasticama i grickalicama, a tatama na ukusnom roštilju i dobrom društvu. Zahvaljujemo našim domaćinima Happy horse farme, volonterima, posebno gazdarici Suzani Živković na toplom prijemu, gomili drva za roštilj kao i neograničenom vremenu boravka na farmi… Osjećali smo se kao doma! Zahvaljujemo i našoj ravnateljici što je podržala zamisao o svoj zabavi!

Julija Crnogaća