« Listopad 2017 »

KURIKULUM

ZAVRŠNO DRUŽENJE UČENIKA ČETVRTIH RAZREDA
Autor: MANDICA STARČEVIĆ, 9. 6. 2017.

Ponedjeljak 5. lipnja bio je dugoočekivani dan naših četvrtaša. Toga jutra uputili su se nakon doručka u obližnje Zablaće na kupanje i druženje.

Učenik Jan Grgas Grando i njegova mama bili su domaćini. U Zablaću su im se pridružili i prijatelji iz OŠ Čista Velika koji su na taj način uzvratili posjet.

Nakon raspremanja krenulo je i kupanje, igra, sunčanje pa opet kupanje i tako u krug.

Još da su učiteljice dozvolile skokove, veselju ne bi bilo kraja.

Učiteljica Katarina se potrudila i pripremila je vrlo zanimljivu likovnu radionicu u Janovom dvorištu. No, pripremila je i nešto slađe, a to je bila prigodna torta. Hvala i Sarinoj mami koja je za ovu prigodu također pripremila tortu.

Nakon jutra za koje su se svi složili da bi ga ponovili, učenici su se vratili u školu na ručak. Uslijedio je prijem sedam učenika iz Čiste Velike, njihove učiteljice, pedagoginje i jednog roditelja kod ravnateljice s. Mandice. Uz obećanje kako će škole i dalje nastaviti kvalitetno surađivati i razmjenu poklona, krenuli smo u obilazak škole. Vodič je bio učenik Gušte koji je ozbiljno i kvalitetno odradio ulogu vodiča.

Hvala roditeljima koji su omogućili učenicima uživanje u slatkim desertima nakon ručka. Pred sam rastanak, učenici su u kongresnoj dvorani gledali fotografije iz Škole u prirodi i na taj način se prisjetili lijepo provedenih zajedničkih dana.

Antonija Mamužić, učiteljica