"Tvoj dolazak željno iščekujemo..."

« Prosinac 2018 »

UČENIČKI RADOVI

8. A i 8. B

DAN KRAVATE (8.A)

EKSKURZIJA

OSVRTI NA EKSKUTRZIJU: (8.A)

Na ekskurziji je bilo jako dobro i šteta što nije duže trajalo. Najbolji događaj je bio kad smo išli u Opatiju i kad sam se slikala s Modrićem, Rakitićem, Vidom i izbornikom. To mi je bio najbolji dio na cijeloj ekskurziji i događaj koji ću pamtiti cijeli život. Također, ne mogu zaboraviti Brijune, jer su bili prekrasni, ako i vožnja vlakićem, a na Brijunima – tanjur s Titovim likom. Svugdje je bilo super i super smo se proveli, ali u Opatiji je bilo najbolje. Ne mogu zaboraviti spomenuti i onaj zvučnik koji nam je svima išao na živce i koji nam je probio bubnjiće. Zvučnik je bio veličine cigle, a težio do 4 kg. (Mia)

Na ekskurziji je bilo dobro. Odnosno odlično! Kruno (Boris) je previše pričao, ali je bio zanimljiv s onim: ''Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!'' Profesorica Ema je bila smiješna s onim ''0 mrkvica''. Jedino je bilo loše to što su učiteljice bile cijelu noć na hodniku pa smo bili tiho. Disko je bio brutalan zbog Zadrana, jer naše ženske nisu bile u disku. Hrana je bila OK. Sve u svemu: super! (Toni)

Pamtit ću je po Brijunima koji su bili najljepši u cijeloj ekskurziji i po tome što sam uspjela kupiti CD mog najdražeg benda koji ću slušati non-stop, pogotovo dok se budem vozila autom. Pamtit ću je i po tome što smo mi cure bile dosta složne i što smo zajedno ''čulile'' vanka za vrijeme diska. (Tona)

Meni je na ekskurziji bilo sjajno. Bila je dobra agencija i vodič. Program je bio dobar, ali mislim da je bilo premalo slobodnog vremena. Obroci su bili odlični i potpuni. Hotel je bio dobar, a atmosfera u busu i hotelu ugodna. (Josip)

Meni se na ekskurziji jako svidjelo i bilo je zabavno. Nisam očekivao da će biti tako dobro i jako sam se iznenadio. Malo mi je smetalo to što veliki dio naših cura nije bio zainteresiran za dosta stvari, a pogotovo za disko, jer tamo nismo bili kao razred. Sve u svemu, bilo mi je jako zabavno i da se ponovno ide na ekskurziju istu kakva je bila – išao bih! (Matej)

DAN EUROPSKOG JEZIKA

SVETI MIHOVIL