Ukupno: 119768
« Svibanj 2018 »

DOBRODOŠLI U 5. A I 5.B

5.a  - Učenici 5. a razreda sudjelovali su na međunarodnom natjecanju " Klokan bez granica".

5. a - Učenici 5.a razreda na sv. misi povodom Dana škole.

5. a - Učenik 5.a razreda Nino Škugor osvojio je drugu nagradu na regionalnom prvenstvu Hrvatske, regija Jug, 18.3. 2018. godine.

5.a - Učenici 5.a i b razreda posjetili su s učiteljicama E. Čeko i A. Petković izložbeni prostor Muzeja grada Šibenika gdje je bila otvorena izložba ‘Svijet kristala’ patera Marija Crvenka.

5.a - Učenica 5.a razreda Domenika Peran predstavila je učenicima 1.a razreda svoju flautu.

5.a - Učenik 5.a razreda Josip Petrović dobio je nagradu za osvojeno 2. mjesto na županijskom natjecanju iz Tehničke kulture.

5.a  - Učenici 5.a razreda izveli su igrokaz "Ti si čudesno dijete Božje " na dan  održavanja županijske razine Vjeronaučne olimpijade.

5. a - NINO ŠKUGOR - PERSPEKTIVNI SPORTAŠ

5.a - Učenici 5.a razreda uživali su na satu Matematike sa "zamjenskom" učiteljicom Martinom Kolovrat u Tjednu iznenađenja.

5. b - Bili smo "anđeli" jedni drugima.

5.a - Učenici 5.a razreda prodavali su hrenovke u tijestu povodom Mirisnog adventa!

5. b - Ukusnim palačinkama pridonijeli smo mirisnom adventu.

5. a -U razdoblju od 13. do 17. studenog u našoj školi se održalo natjecanje iz Informatike i računalnog razmišljanja - DABAR (Međunarodno natjecanje). U 10% najboljih rezultata našle su se i učenice 5.a razreda Mihaela Spahija i Bruna Belamarić i dobile Diplome za izvrstan uspjeh.

5.a i 5. b - Učenici su posjetili splitsko kazalište uoči Dana hrvatskog kazališta i pogledali izvedbu priča Šuma Striborova i Sunce djever i Neva Nevičica.

5. a i b - Učenici 5.a i 5. b razreda Gušte Juričev - Barbin, Josip Petrović, Jan Grgas Grando, Jakov Pašalić i Luka Smolić sudjelovali su u natjecanju u spretnosti vožnje biciklom.

5. b - Učenice 5. b razreda Lea Guina, Brigita Cvitan i Mihaela Dorbić  zajedno s kolegicama iz 6. razreda osvojili su 2. mjesto u natječaju Upoznaj svoja prava u Gradskoj knjižnici "Juraj Šižgorić".

5. a i b - Učenici 5. a i 5. b obilježili su Dan sjećanja na žrtvu Vukovara paljenjem lampiona ispred kapele.

5. a - Učenik Nino Skugor osvojio 2. mjesto na regionalnom natjecanju za Karting klub Cina Racing  Kart u Omišu.

5. a - Učenica Bruna Belamarić osvojila je prvo mjesto u čitanju na glas na razini škole, drugo mesto na gradskom natjecanju te dobila pravo na sudjelovanje na županijskom natjecanju.

5. b - Učenica 5. b razreda Brigita Cvitan sudjelovala je u natjecanju za Dan kravate i osvojila 3. mjesto. Čestitamo!

5. a - DAN KRAVATA - Učenik Gušte Juričev Barbin osvojio je drugo mjesto u vezanju kravate.

5. a - MILIJUN DJECE MOLI ZAJEDNO

5. a - Susret s književnicom S. Pilić

5. b - Dane kruha obilježili smo mnoštvom domaćih specijaliteta

5. a - DANI ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE I KRUH

5. b - Učenici 5. a i 5. b razreda posjetili su šetnicu u kanalu sv. Ante povodom Europskog tjedna kretanja.

5. b - Učenici 5. b razreda sudjelovali su u natjecanju Utrka za moj grad.

5. b - Učenici su sudjelovali u procesiji gradom povodom blagdana sv. Mihovila

5. a - SVETI MIHOVIL