« Siječanj 2018 »

DOBRODOŠLI U 7. A I 7. B

7. a i b - ADVENT U ŠIBENIKU

7. b - Balet "Orašar"

7. b - Moja prva knjiga je državni natječaj za učenike osnovnih škola, pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta. Natječaj se sastoji u pisanju i ilustriranju vlastite priče. Svrha natječaja je poticanje mašte i kreativnosti, razvoj likovno-literanih vještina te osvještavanje djece i mladih o njihovim pravima, odgovornosti za okoliš i potrebi brige za djecu. Među 539 pristiglih slikovnica na natječaj, našle su se i slikovnice učenica 7.b razreda Marijete Dugopoljac, Lucije Krnić i Ele Koludrović. Učenice su osvojile poticajnu nagradu. Čestitamo!

7. b - Izložba likovnih radova i prestavljanje kalendara s natječaja za učenike viših razreda županijskih osnovnih škola održano je večeras u Gradskoj knjižnici. Među radovima su i radovi naših učenica: Eve Bralić, Ele Koludrović i Marije Smolić. Bravo!

7. a - Učenici 7.a obilježili su Dan osoba s invaliditetom.

7. a i b - VITALNE FUNKCIJE ORGANIZMA

7. a i b -Ima jedan grad, oduvijek mi drag
             ima jedan hrast slavonski
             ima jedan grad, svakom srcu drag
              ima jedan div hrvatski  heart VUKOVAR heart

7. b - Učenica našeg razreda (Lucija V.) ostvarila je odlične rezultate na Državnom natjecanju iz gimnastike u Nedelišću 5.11.2017. Osvojila je broncu, u kategoriji c mlađe juniorke. Čestitamo!

7. b - UČENICE NAŠEG RAZREDA MARIJETA DUGOPOLJAC I ELA KOLUDROVIĆ VODILE SU PROGRAM OTVARANJA IZLOŽBE: CRKVE MOGA GRADA!

7. b - UČENICE: MAJA ČOGELJA, MARIJETA DUGOPOLJAC I LUCIJA KRNIĆ SUDJELOVALE SU NA NATJECANJU: ČITANJE NAGLAS

7. a i b - DAN ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE I KRUH

7. a i b - MILIJUN DJECE MOLI ZAJEDNO

7. a i b - DAN KRAVATE U RH

7. a - Na Prvenstvu Hrvatske u hrvanju za djevojčice i dječake početnike slobodnim načinom za 2017. godinu, održanom u ŠSD ''Pešćenica'' u Zagrebu 14. listopada, u kategoriji do 75 kg FILIP MARČIĆ, učenik 7.A razreda osvojio je treće mjesto. ČESTITAMO FILIPU!!!

7. a i b - SVETI MIHOVIL - svečana procesija ulicama grada

7. a i b - PEACE RUN - SVJETSKA UTRKA MIRA