Datum objave: 7. kolovoza 2024.
Kategorija: VIJESTI

UČITELJ MLADEN ŠUNJARA PROMOVIRAN U ZVANJE MENTORA

Obradovala nas je Odluka Agencije za odgoj i obrazovanje o imenovanju našeg učitelja Tehničke kulture Mladena Šunjare o napredovanju u zvanje mentora na idućih pet godina. Pri tome je ispunio sve zahtjevne uvjete koji prethode imenovanju.

Redovita nastava Tehničke kulture kod učitelja Mladena prožeta je mnoštvom praktičnih primjera i radova učenika. Voditelj je izvannastavnih aktivnosti Modelarstva i Robotike. Učenike redovito priprema za natjecanja iz tih aktivnosti, kao i iz same Tehničke kulture. Osim toga, priprema učenike i za natjecanja Sigurno u prometu, vožnja biciklom uz poznavanje prometnih pravila. S učenicima sudjeluje na natjecanjima na županijskim i državnim razinama. Uvijek je spreman pomoći i dati konstruktivan savjet. Vjerujem kako će ova Odluka doprinijeti još kvalitetnijem njegovom radu u našoj školi. Čestitamo učitelju Mladenu na napredovanju u zvanju!

s. Mandica Starčević, ravnateljica