Datum objave: 8. prosinca 2024.
Kategorija: VIJESTI

DOBRO JE ČINITI DOBRO

U srijedu, 27. studenog u našoj školi je održana kreativna radionica izrade adventskih vijenaca. U radionici su sudjelovali  učenici, roditelji i učiteljice 4.b razreda.

Radionica je bilo pravo mjesto za druženje, zajedničko učenje i kreativno izražavanje.

Učenici i roditelji su pripremili mnoštvo materijala kako bi nastali predivni adventski vijenci.

Vijence su sljedećih dana učenici prodavali ispred škole i na taj način prikupili 623 E.

Dio novca bit će uplaćen na račun sestara misionarki u D.R. Kongo, za školovanje siromašne djece o kojima časne sestre franjevke brinu.

Dio novca odlazi za kupnju elektronskog čitača za djecu s poteškoćama u čitanju i posebne ploče za djecu s poteškoćama vizualne percepcije, a koristit će ih naša školska edukacijska rehabilitatorica Marijana Rupić u svom radu.

Isplati se biti dobar, isplati se činiti dobro!

Katarina Pilipac i Antonija Mamužić, učiteljice

Pročitajte još

ČUVARI BAŠTINE U ART PODRUMU

ČUVARI BAŠTINE U ART PODRUMU

Art podrum je, 23. lipnja, nakratko postao mjesto gdje su se susreli hrvatski i talijanski jezik, mašta, kreativnost i pokoja glazbena nota. Predstavljena je dvojezična hrvatsko-talijanska slikovnica, završni i najopipljiviji rezultat projekta Čuvari baštine, u kojemu...

Skip to content