Datum objave: 8. prosinca 2024.
Kategorija: VIJESTI

DOBRO JE ČINITI DOBRO

U srijedu, 27. studenog u našoj školi je održana kreativna radionica izrade adventskih vijenaca. U radionici su sudjelovali  učenici, roditelji i učiteljice 4.b razreda.

Radionica je bilo pravo mjesto za druženje, zajedničko učenje i kreativno izražavanje.

Učenici i roditelji su pripremili mnoštvo materijala kako bi nastali predivni adventski vijenci.

Vijence su sljedećih dana učenici prodavali ispred škole i na taj način prikupili 623 E.

Dio novca bit će uplaćen na račun sestara misionarki u D.R. Kongo, za školovanje siromašne djece o kojima časne sestre franjevke brinu.

Dio novca odlazi za kupnju elektronskog čitača za djecu s poteškoćama u čitanju i posebne ploče za djecu s poteškoćama vizualne percepcije, a koristit će ih naša školska edukacijska rehabilitatorica Marijana Rupić u svom radu.

Isplati se biti dobar, isplati se činiti dobro!

Katarina Pilipac i Antonija Mamužić, učiteljice

Pročitajte još

PRVO MJESTO NA KUšiNIĆU

PRVO MJESTO NA KUšiNIĆU

Naša učenica Isabel Lokas ostvarila je izniman uspjeh osvojivši prvo mjesto u kategoriji osnovnih škola na ovogodišnjem literarnom natječaju KuŠInić s  radom Moj zeleno-plavi svijet. U pripremi za natječaj Isabel je...

Skip to content