eTwinning je inicijativa Europske komisije koja od 2005. godine nudi sigurnu elektroničku platformu za odgojno-obrazovne djelatnike predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola te učeničkih domova. Ovdje su neke ključne informacije i prednosti eTwinninga:

– Zajednica: eTwinning okuplja više od 1.053.000 školskih zaposlenika iz više od 233.000 škola u više od 40 država.

– Platforma: Od 2022. godine, eTwinning djeluje unutar Europske platforme za školsko obrazovanje.

Registracija: Registracija je jednostavna i može se obaviti putem Europske platforme za školsko obrazovanje.

POVEZNICA NA PORTAL (klik na logo):

Nacionalne oznake za kvalitetu za uspješan rad u eTwinning projektima u 3.b razredu  (šk. god. 2023./2024.)

Tijekom ljeta pristizale su Nacionalne oznake za kvalitetu za rad u eTwinning projektima. Prijavljena su tri projekta i sva tri su nagrađena oznakom kvalitete.

Hvala učenicima 4. b na trudu, volji i marljivosti u svim aktivnostima koje su se provodile prošle školske godine!

Učiteljica Antonija Mamužić