Datum objave: 21. travnja 2026.
Kategorija: VIJESTI

KAMO NAKON OSNOVNE ŠKOLE?

U sklopu priprema za donošenje odluke o nastavku obrazovanja, za učenike i roditelje osmih razreda u utorak, 21. travnja 2026. održano je predavanje Kamo nakon osnovne škole?. Predavanje je vodila Petra Banovac, prof., djelatnica CISOK-a, koja je učenicima i roditeljima predstavila mogućnosti upisa u srednje škole te im približila važnost pravovremenog i informiranog odabira budućeg zanimanja.

Tijekom predavanja učenici su dobili pregled različitih obrazovnih programa, uvjeta upisa i potrebnih kompetencija te su upoznati sa samom procedurom upisa.

Našim ˝osmašima˝ želimo što uspješniji završetak osnovnoškolskog obrazovanja i upis u željeni program!

                                   Ivana Bakotić, pedagoginja

Pročitajte još

ČUVARI BAŠTINE U ART PODRUMU

ČUVARI BAŠTINE U ART PODRUMU

Art podrum je, 23. lipnja, nakratko postao mjesto gdje su se susreli hrvatski i talijanski jezik, mašta, kreativnost i pokoja glazbena nota. Predstavljena je dvojezična hrvatsko-talijanska slikovnica, završni i najopipljiviji rezultat projekta Čuvari baštine, u kojemu...

Skip to content