Datum objave: 14. svibnja 2026.
Kategorija: VIJESTI

„KLIKNI, SNIMI I SURAĐUJ“ PREDSTAVLJEN NA stemKA KONFERENCIJI

Dana 14. svibnja 2026. godine učiteljice Martina Kolovrat i Josipa Baljkas Klisović sudjelovale su na 4. međunarodnoj stemKA konferenciji s izlaganjem pod nazivom „Klikni, snimi i surađuj“.

Na konferenciji su predstavile cjelogodišnji međupredmetniprojekt proveden u našoj školi, u kojem su sudjelovali učenici od 3. do 8. razreda. Projekt je bio usmjeren na razvoj digitalnih, komunikacijskih i suradničkih kompetencija učenika kroz stvarne i autentične zadatke.

Tijekom izlaganja prikazane su različite aktivnosti projekta, a poseban naglasak stavljen je na važnost projektnog i suradničkog učenja, međupredmetne povezanosti te aktivne uloge učenika u procesu stvaranja sadržaja.

Sudionicima konferencije predstavljeni su načini korištenja digitalnih alata i dostupne tehnologije u nastavi, kao i važnostpovezivanja škole, roditelja i lokalne zajednice kroz zajedničke aktivnosti i javno predstavljene rezultate rada učenika.

Konferencija je protekla u ugodnom i poticajnom ozračju razmjene iskustava, ideja i primjera dobre prakse među odgojno-obrazovnim djelatnicima iz različitih ustanova.

Zahvaljujemo organizatorima konferencije i veselimo se budućim suradnjama i novim prilikama za razmjenu znanja i iskustava.

Josipa Baljkas Klisović

Pročitajte još

OBAVIJEST ZA PRVAŠE

OBAVIJEST ZA PRVAŠE

Poštovani roditelji prvaša,Obavještavamo vas da će do kraja ovog tjedna upisnica u Osnovnu školu biti u aplikaciji te ju je moguće preuzeti u sustavu e-građani ( na upisnici je obavezan potpis oba roditelja skrbnika).Ukoliko netko od roditelja ima problem s...

ZAHVALA ZA PROTEKLU NASTAVNU GODINU

ZAHVALA ZA PROTEKLU NASTAVNU GODINU

Prvog nenastavnog dana ljetnog odmora učenika, 15. lipnja u školskoj kapeli naše škole je mons. Tomislav Rogić, šibenski biskup slavio zahvalno euharistijsko slavlje za proteklu nastavnu godinu na kojem su sudjelovali djelatnici škole. S njim je koncelebrirao duhovnik...

Skip to content