Datum objave: 15. svibnja 2026.
Kategorija: VIJESTI

ODBOJKA – poluzavršno natjecanje

Poluzavršno natjecanje u odbojci za učenike šestih razreda održano je u Šibeniku, u OŠ Meterize 15.5.2026. Učenici šestih razreda Mislav Badurina (6.b), Ante Bandalović (6.a), Gabriel Jurin (6.b), Roko Pilipac (6.a), Marko Svirčić (6.a) i Franko Zelić (6.a) ostvarili su izvrstan uspjeh, osvojivši sjajno drugo mjesto.  

Natjecanje je održano u vrlo uzbudljivoj i sportskoj atmosferi, a naši su učenici tijekom cijelog turnira pokazali veliku borbenost i timski duh. Do finala su stigli pobijedivši ekipu iz Dubrovnika, a u finalu su pružili snažan otpor ekipi iz Kaštela te zasluženo osvojili srebrnu medalju.

Čestitamo svim učenicima na uspjehu i dostojnom predstavljanju škole te im želimo puno sreće i sportskih uspjeha u budućim natjecanjima.

                                                                                                                       Ive Labor, učitelj TZK

Pročitajte još

OBAVIJEST ZA PRVAŠE

OBAVIJEST ZA PRVAŠE

Poštovani roditelji prvaša,Obavještavamo vas da će do kraja ovog tjedna upisnica u Osnovnu školu biti u aplikaciji te ju je moguće preuzeti u sustavu e-građani ( na upisnici je obavezan potpis oba roditelja skrbnika).Ukoliko netko od roditelja ima problem s...

ZAHVALA ZA PROTEKLU NASTAVNU GODINU

ZAHVALA ZA PROTEKLU NASTAVNU GODINU

Prvog nenastavnog dana ljetnog odmora učenika, 15. lipnja u školskoj kapeli naše škole je mons. Tomislav Rogić, šibenski biskup slavio zahvalno euharistijsko slavlje za proteklu nastavnu godinu na kojem su sudjelovali djelatnici škole. S njim je koncelebrirao duhovnik...

Skip to content