Datum objave: 6. siječnja 2025.
Kategorija: VIJESTI

PROTOKOL O KONTROLI ULASKA I IZLASKA U ŠKOLSKIM USTANOVAMA

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i mladih donijelo je danas, 2. siječnja Protokol  o kontroli ulaska i izlaska u školskim ustanovama koji je izrađen s ciljem osiguravanja veće sigurnosti u školskim ustanovama, odnosno osnovnim školama, srednjim školama i učeničkim domovima, zaštite učenika i svih radnika u školskim ustanovama te prevencije mogućih situacija povećanog rizika.

Školske ustanove uskladit će svoje interne dokumente (kućni red školske ustanove, interni protokoli o postupanju u slučaju kriznih situacija i sl.) s ovim Protokolom.

Ako škola djeluje na više lokacija i/ili dijeli prostor sa subjektima kao što su fakulteti ili druge institucije, upravljanje sigurnošću ulaza i izlaza zahtijeva dodatnu koordinaciju i prilagodbu koja će omogućiti dosljedno i sigurno provođenje protokola na svim lokacijama i u specifičnim situacijama.
Protokol će danas biti dostavljen svim školskim ustanovama.

Izvor: MZOM

Pročitajte još

OBAVIJEST ZA PRVAŠE

OBAVIJEST ZA PRVAŠE

Poštovani roditelji prvaša,Obavještavamo vas da će do kraja ovog tjedna upisnica u Osnovnu školu biti u aplikaciji te ju je moguće preuzeti u sustavu e-građani ( na upisnici je obavezan potpis oba roditelja skrbnika).Ukoliko netko od roditelja ima problem s...

ZAHVALA ZA PROTEKLU NASTAVNU GODINU

ZAHVALA ZA PROTEKLU NASTAVNU GODINU

Prvog nenastavnog dana ljetnog odmora učenika, 15. lipnja u školskoj kapeli naše škole je mons. Tomislav Rogić, šibenski biskup slavio zahvalno euharistijsko slavlje za proteklu nastavnu godinu na kojem su sudjelovali djelatnici škole. S njim je koncelebrirao duhovnik...

Skip to content