Datum objave: 10. svibnja 2025.
Kategorija: VIJESTI

SREBRNI U NOGOMETU

Prvi dio Županijskog natjecanja za učenike petih i šestih razreda odigran je 16. travnja 2025. g. u OŠ Meterize. Učenici Katoličke osnovne škole  osvojili su prvo mjesto u grupi i plasirali se u drugi dio natjecanja. Drugi dio natjecanja odigran je 9. svibnja 2025. u OŠ Čista Velika gdje su naši učenici pobijedili sve i stigli do finala. U finalnoj utakmici smo izgubili, ali su učenici ipak sretni jer smo u jakoj konkurenciji osvojili 2. mjesto.

Za Katoličku osnovnu školu nastupili su: Luka Vudrag(6.a),Lovre Bačelić (6.a), Šimun Skračić (6.a), Duje Plenča(6.a), Grgo Svirčić (6.a), Šimun Lapić (6.b), Luka Šparada(6.b), Luka Šimunac (6.b).

Čestitamo učenicima!

                                                                                                                          Ive Labor, učitelj TZK

Pročitajte još

PRVO MJESTO NA KUšiNIĆU

PRVO MJESTO NA KUšiNIĆU

Naša učenica Isabel Lokas ostvarila je izniman uspjeh osvojivši prvo mjesto u kategoriji osnovnih škola na ovogodišnjem literarnom natječaju KuŠInić s  radom Moj zeleno-plavi svijet. U pripremi za natječaj Isabel je...

Skip to content