preskoči na sadržaj

Katolička osnovna škola Šibenik

Login
Brojač posjeta
Ispis statistike od 4. 9. 2015.

Ukupno: 326866
Danas: 219
Kalendar
« Lipanj 2024 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Tražilica
RASPORED PRIMANJA

Poštovani roditelji,

u prilogu možete pogledati raspored primanja roditelja za tekuću 2023./2024. nastavnu godinu.

 

 

 

 

E-MAIL ADRESE UČITELJA

 

Abramović, Ivona (ivona.abramovic1@skole.hr)

Azinović, s. Renata (renata.azinovic@skole.hr)

Badžim, Kristina (kristina.badzim@skole.hr)

Baljkas Klisović, Josipa (josipa.baljkas-klisovic@skole.hr)

Baljkas Nakić, Ines (ines.baljkas1@skole.hr)

Bertić-Copić, Sanja (sanja.bertic-copic@skole.hr)

Bura, Dragana (dragana.bura@skole.hr)

Celić, Sanja (sanja.celic1@skole.hr)

Cvitan, Luiđa (luida.lovric@skole.hr)

Crnogaća, Julija (julija.crnogaca@skole.hr)

Čavlina, s. Barbra (barbra.cavlina@skole.hr)

Ćaleta-Car, Željka (zeljka.caleta-car@skole.hr)

Ercegović, Toni (toni.ercegovic5@skole.hr)

Floigl, Jelena (jelena.floigl@skole.hr)  

Gabrilo, Kolinda (kolinda.gabrilo@skole.hr)

Guina, Andrija (andrija.guina@skole.hr)

Jurić, Tomislav (tomislav.juric3@skole.hr)

Jurin, Marina (marina.jurin@skole.hr)

Klarić, Marina (marina.dubravica@skole.hr) 

Kolovrat, Ema (ema.ceko@skole.hr)

Kolovrat, Martina (martina.kolovrat1@skole.hr)

Krečak, Ivona (ivona.vrcelj@skole.hr) 

Kulušić, Jasminka (jasminka.kulusic@skole.hr)

Labor, Ivana (ivana.bertic6@skole.hr) 

Labor, Ive (ive.labor@skole.hr) 

Lapić, Franka (franka.iljadica@skole.hr) 

Ledić, Anamarija (anamarija.ledic@skole.hr)

Malenica, Antonia (antonia.karadole@skole.hr)

Mamužić, Antonija (antonija.mamuzic@skole.hr) 

Mihaljević-Rak, Vlatka (vlatka.mihaljevic1@skole.hr) 

Mihek, Ivana (ivana.mihek@skole.hr)

Mikulandra, Milena (milena.mikulandra@skole.hr)

Milišić, Ivana (ivana.milisic@skole.hr) 

Panjkota, Marija (marija.panjkota@skole.hr) 

Periša, Krešimir (kresimir.perisa@skole.hr)

Petković, Antonia (antonia.petkovic1@skole.hr)

Perak, Ana (ana.perak3@skole.hr) 

Pilipac, Katarina (katarina.skugor2@skole.hr)

Računica, Ivana (ivana.skoric@skole.hr) 

Rekić, Afrodita (afrodita.rekic@skole.hr)

Škugor, Jelena (jelena.rakic1@skole.hr)

Štropin, Višnja (visnja.spadina@skole.hr)

Šunjara, Mladen (mladen.sunjara@skole.hr)

Županović, Marita (marita.zupanovic@skole.hr)

 

preskoči na navigaciju