Ukupno: 319650

POZIV: POMOĆ MIGRANTIMA IZ SIRIJE
Autor: S. Mandica Starčević, 21. 9. 2015.

U sklopu akcije Caritasa šibenske biskupije uključujemo se u prikupljanje pomoći za migrante iz Sirije.

Svjedoci smo da se migranti iz zemalja Bliskog istoka koje su pogođene ratom, pokušavaju domoći zemalja Europske unije bježeći od ratnih strahota, progona i siromaštva.

Pozivamo vas da pomognete najmlađima na njihovom putu u bolji život. Neka im boravak u našoj zemlji bude ispunjen mirom, prihvaćanjem i podrškom na koju imaju pravo kao i sva ostala djeca. Donirajte i pomozite nam da im pružimo sigurnost u sklopu prihvatnih centara u Hrvatskoj, u kojima će moći biti samo djeca.

Molimo sve koji žele i mogu pomoći da ne donose ništa drugo osim ovih navedenih potrepština!!!!!

Popis artikala:

Tost / dvopek

Sir u listićima

Riblje konzerve

Pileće paštete

Datulje / grožđice

Dječja hrana – kašice u staklenkama i formule

za miješanje s vodom

Suhi keksi – mini pakiranje

Mini sapun

Maramice za dezinfekciju bez alkohola

Gel za dezinfekciju bez alkohola

Potrepštine možete odložiti u holu naše škole u predviđenim kutijama!!!

Caritativna skupina

Katoličke osnove škole